Vítáme Vás na internetových stránkách celostátní české služby pro lidi nad 50 let
volejte linku511 440 540

Realitní služby

Sektor 5 „Realitní služby“ vznikl proto, že existuje mnoho realitních společností a je těžké se v nich vyznat . Často mají také velmi vysoké provize oproti míře odvedené práce. Další informace se dozvíte zde nebo prostřednictvím linky 511 440 540 .

Prostřednictvím naší spolupracující společnosti máte možnost využít veškerých realitních služeb přímo na míru. Bezplatné konzultace a poradenství je výhradně pro uživatele, kteří mají celostátní českou službu aktivovanou na dobu neomezenou. Tito uživatelé mají také nárok na zvýhodněné a speciální podmínky.

Uživatelům celostátní české služby zprostředkujeme realitní služby zejména v těchto oborech:

• prodej a nákup nemovitostí
• pronájem nemovitostí
• ocenění nemovitosti
• průkaz energetické náročnosti budovy
• znalecké posudky ceny nemovitostí

Ať už chcete svoji nemovitost prodat, pronajmout, nebo naopak uvažujete o koupi,  zavolejte na linku 511 440 540. Zprostředkujeme vše od poradenství přes znalecký  posudek až po energetický průkaz nemovitosti.

Příklad využití z praxe:
Pan František si zavolal na linku 511 440 540 a sdělil operátorovi, že by potřeboval prodat garáž. Operátor požadavek předal domluvené realitní společnosti. Ta se s panem Františkem spojila a pomohla mu garáž během pár týdnů prodat. Hodnocení služby: rychlé služby za výhodných podmínek.


   Potřebujete poradit?     Napište nám

Chcete se nás na něco zeptat, nebo potřebujete poradit? Napište nám zprávu a naši operátoři Vám co nejdříve odpoví.