Vítáme Vás na internetových stránkách celostátní české služby pro lidi nad 50 let
volejte linku511 440 540

Právní služby

Sektor 2 „Právní služby“ vznikl proto, že je obtížné vyznat se ve složitých smlouvách, je potřeba být stále více obezřetný, dávat si pozor na malé písmo a skryté poplatky. Další informace se dozvíte zde nebo prostřednictvím linky 511 440 540 .

Pokud si nevíte rady se sepsáním závěti, dědictvím nebo řešíte jakoukoliv právní záležitost, obraťte se na uživatelskou linku. Zkušený právník Vám poradí, jak postupovat.

Příklad využití z praxe:
Paní Dana si zavolala na linku 511 440 540 a sdělila operátorovi, že by potřebovala pomoc se sepsáním smlouvy. Operátor požadavek předal spolupracujícímu právníkovi. Ten se s paní Danou spojil a smlouvu sepsal do týdne s výraznou slevou. Hodnocení služby: slušný a ochotný právník.

Zprostředkujeme právní služby zejména v těchto oblastech:
Sousedské spory, nájemní smlouvy, slevy z nájemného, náhrada škody, vymáhání pohledávek, převody nemovitostí, kupní a darovací smlouvy, advokátní úschova peněz, dělení pozemků, věcná břemena a zástavní práva, nájemní a podnájemní smlouvy, výpovědi z nájmu, vymáhání dlužného nájemného a dalších plateb, dědictví, vypořádání majetku v rodině, sepisování závětí, listin o vydědění, zastupování  v dědickém řízení, zastoupení v trestním řízení, zastoupení poškozeného, řešení přestupků, sepisování pracovních smluv, řešení ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele i zaměstnance, řešení pracovních úrazů a nemocí z povolání, zakládání a převody společností, sepsání obchodních smluv, vypořádání mezi společníky, živnostenské právo.


   Potřebujete poradit?     Napište nám

Chcete se nás na něco zeptat, nebo potřebujete poradit? Napište nám zprávu a naši operátoři Vám co nejdříve odpoví.