Vítáme Vás na internetových stránkách celostátní české služby pro lidi nad 50 let
volejte linku511 440 540

Informace o celostátní službě

Tato služba je určena pro každého člověka, kterému na některé z těchto 4 věcí záleží:

1.OVĚŘENOST SLUŽEB , které si běžně zajišťujete nebo si můžete zajistit.
Ověřujeme služby za Vás.
2. KOMFORT - celostátní česká služba je vyvinuta tak, abyste si zvládli zajistit většinu služeb z pohodlí domova.
Zajišťujeme služby za Vás.
3. JEDNODUCHOST - všechny věci, které můžete prostřednictvím celostátní české služby využívat si zvládnete zařídit zavoláním na číslo 511 440 540.
Zakládáme si na jednoduchosti.
4. ÚSPORA
Zajišťujeme výhodnější podmínky pro Vás.

Uživatelská příručka slouží jako návod k tomu, abyste měli přehled, co všechno pro Vás celostátní česká služba zprostředkovává a co můžete využívat. Karta slouží k tomu, abyste měli vždy po ruce číslo na linku a Vaše ID.

Proč je potřeba, aby službu měl každý?

Čím více lidí službu má, tím výhodnější podmínky pro Vás zajišťuje.

Účelem celostátní české služby pro lidi nad 50 let je zajistit prověřené služby, mít více možností, na koho se obrátit, poskytnout zastání v případě potřeby, vyhledávat informace, domluvit výhodnější podmínky, prověřovat kvality služeb, zajistit lepší a pohodlnější život.  

Na základě dlouhodobých zkušeností uživatelů této služby a odborníků zabývajících se potřebami těchto lidí vzniklo 6 hlavních sektorů.


Celostátní česká služba Senior SAFE má tisíce uživatelů, kteří každodenním hodnocením služeb přispívají k neustálému vývoji těchto sektorů. Senior SAFE je pouze zprostředkovatel výše uvedených služeb.


Proč vznikla celostátní česká služba Senior SAFE?

Služba vznikla na základě dlouholetých  problémů v oblastech, které lidi nad  50 let často řeší:

OVĚŘENÉ SLUŽBY SE SLEVOU
•    průměrně 5-15%
•    řemeslníci a pracovníci jsou prověřováni a Vy tak víte, s kým přicházíte do styku

DOSTUPNÉ PRÁVNÍ SLUŽBY
•    máte zastání - sleva až 30%
•    sepsání a kontrola smluv, právní zastoupení, závěť, dědictví
•    telefonická pomoc


ZDLOUHAVÉ VYHLEDÁVÁNÍ
•    nedostupné a neověřené informace,  jejichž vyhledání zabírá spoustu času  a člověk často neví, čemu věřit

ZAJIŠTĚNÍ ODVOZU
•    za výhodných podmínek
•    bez nutnosti objednání několik dní  dopředu + vyškolení řidiči

Jak funguje navázání nové  spolupráce?

Obchodní zástupci celostátní české služby Senior SAFE cestují každý den po České republice, vyhledávají poctivé pracovníky a společnosti s tím, aby Vám uživatelům mohla služba zajistit co nejvíce služeb s výhodnějšími podmínkami.

Jakmile je vyhledán pracovník nebo společnost, která je schopna zajistit zkvalitnění celostátní české služby, musí tato společnost podepsat dohodu o spolupráci, která má přesně specifikovaný okruh služeb, místo, kde služby poskytuje a výhody, které je uživatelům české služby schopna zařídit. V dohodě je rovněž napsáno, že se zaznamenává požadavek od uživatele české služby, aby mohl být průběh požadavku pod kontrolou, byl tak dohledatelný a mohla se ověřit spokojenost uživatele.

Součástí dohody je také etický kodex, který uvádí, jak se k uživatelům chovat, že musí uvádět pravdivé informace, odpovídat na otázky jasně a srozumitelně, jednat výlučně na základě obecně uznávaných zásad spravedlnosti, práva, nebudou zneužívat slabšího postavení zákazníka a používat nekalé obchodní praktiky, agresivní obchodní praktiky a klamavé obchodní praktiky.

Naše centrála se snaží veškerou komunikaci zaznamenávat, abychom mohli poskytovat neustále kvalitnější a výhodnější služby.Služba SENIOR SAFE je od 20.1.2016 právně chráněna ochrannou známkou registrovanou u Úřadu pro harmonizaci vnitřního trhu pod číslem přihlášky 14264238. Díky ochranné známce máme výlučné právo užívat označení SENIOR SAFE.


Vše zařídíte z pohodlí domova
Rádi s vámi vše potřebné vyřešíme snadno po telefonu. Pro objednání odborných služeb nemusíte nikam chodit, stačí vzít telefon, vytočit číslo na linku 511 440 540 a sdělit nám své požadavky. Vše si takto domluvíte bez ohledu na váš aktuální zdravotní stav nebo časové možnosti.

Víte, koho pouštíte do domácnosti
Pustit do bytu skupinku cizích řemeslníků nemusí být vždy zcela bezpečné. My objednáváme pouze takové poskytovatele, u kterých je předpoklad korektního jednání. Nemusíte se tak obávat nemilého překvapení. S vybranými partnery máme podepsanou dohodu o spolupráci a etický kodex.

Myslíme na vaši ochranu
Za každých okolností se snažíme našim uživatelům zajistit absolutní bezpečí. Nejenže pečlivě vybíráme jednotlivé společnosti  a řemeslníky, hovory na linku 511 440 540 mohou být nahrávané a zpětně dohledatelné.

Nejste odkázáni na pomoc druhých
Složité opravy, úklid, ale i například setkání s právníkem si zajistíte s naší pomocí samostatně. Díky telefonní lince 511 440 540 nemusíte čekat, až si na vás příbuzní udělají čas. Vše bez problému objednáte za několik minut.

DOSÁHNETE NA TY NEJLEPŠÍ SLUŽBY
Reference a recenze našich uživatelů jsou pro nás zásadní. Všechny společnosti, které provádí služby, jsou u nás proto zpětně hodnoceny. Z množství nejrůznějších poskytovatelů se snažíme vybírat ty nejvhodnější přímo pro Vás.

Máte zastání
V případě, že nejste s provedením objednané služby zcela spokojeni, obraťte se přímo na nás. Poradíme vám v konkrétní situaci a pomůžeme zařídit případné reklamace. Postaráme se tak o to, aby vše proběhlo přesně dle vašich představ.

   Potřebujete poradit?     Napište nám

Chcete se nás na něco zeptat, nebo potřebujete poradit? Napište nám zprávu a naši operátoři Vám co nejdříve odpoví.