Projekt na podporu lidí starších 50 let
členská linka+420 511 440 540

Časté otázky

V čem všem jste schopni podpořit lidi starší 50 let?
​​​​​​​
V tom, že si člověk z pohodlí domova jednoduše zajistí kvalitní prověřené služby a výhodnější podmínky.


Pro koho jsou vaše služby určeny?
Pro všechny lidi nad 50 let. Když potřebuje člověk zařídit jakoukoliv službu nebo zjistit nějakou informaci, zavolá na členskou linku. Kartu mohou vyzvednou pro své rodiče nebo prarodiče i mladší členové rodiny a zajistit jim pomoc, když oni sami nemohou, jsou pracovně vytížení nebo bydlí daleko od svých blízkých. A hlavně jsme tu pro ty, kteří mají rádi ověřené služby.


Jak Vás lidé vnímají?
Reakce jsou dvojí. Většina lidí, která již našich služeb využila, byla velmi spokojená. Další skupinou lidí jsou ti, kteří vidí jen cenu za jednorázový příspěvek (400,-Kč) a neví, co vše projekt nabízí. Každý se může rozhodnout sám za sebe, zda chce služby využívat nebo ne. Jsme tu proto, abychom podali pomocnou ruku a je na každém, jestli ji uchopí a nechá si pomoci od lidí, kteří mají za sebou tisíce jednání s lidmi a firmami.


Co máte společného se Senior Pasem?
Nic, jsme úplně jiná služba. Nikdy se za Senior Pas nevydáváme. Mnozí lidé často zaměňují Senior Pas s naší firmou, a proto jsme podnikli již mnoho opatření, aby k tomu nedocházelo. Zavádějící může být to, že oba projekty disponují kartou.


Jaký je rozdíl ve Vašem projektu oproti Senior pasu?
Senior pas je zaměřený většinou na jiné druhy slev a náš projekt se zaměřuje hlavně na ověřování a poctivost služeb pro domácnost. To, že naše obchodní oddělení domluvilo k většině služeb ještě výraznou slevu, je bonus navíc. Zaměřujeme se tedy výhradně na služby. Senior Pas je dotovaný státem, my však ne.


Proč bych si měl vzit kartu Senior Safe místo Senior pas?
Můžete si vzít obě, protože každá z nich pokrývá jiné služby. 


Proč je Vaše karta zpoplatněna a Senior Pas ji má zdarma? 
​​​​​​​
U nás se neplatí za kartu, ale za celoživotni členstvi. Rozdíl je v tom, že Senior pas je dotovaný státem, my však ne. Poskytujeme služby jiného druhu a návratnost vkladu je takřka okamžitá. Vklady členů pokrývají propagační a informační materiály, vedení internetových stránek a dobročinnou činnost (nadační fond VITA NOVA).

 
   Potřebujete poradit?     Napište nám

Chcete se nás na něco zeptat, nebo potřebujete poradit? Napište nám zprávu a naši operátoři Vám co nejdříve odpoví.